Higiena kręgosłupa. Jak dbać na co dzień o plecy?

przez | 2 czerwca, 2020

Higiena kręgosłupa- o co chodzi?

Słowo „higiena” kojarzy nam się raczej z codziennym myciem zębów, a nie dbaniem o kręgosłup. Jednak użyłam celowo sformułowania „higiena kręgosłupa”, ponieważ tak właśnie powinniśmy podchodzić do tematu. 

Dbanie o zdrowie pleców nie polega na jednorazowych zrywach co jakiś czas. To codzienna, drobna praca. To codzienne nawyki. To jak siedzisz, jak stoisz, ile się ruszasz, a nawet co jesz i ile pijesz. Wszystkie te drobne czynności, przyzwyczajenia mogą wpływać świetnie na twoje plecy. Niestety mogą też być przyczyną bólu. 

Zapraszam Cię do wysłuchania wykładu na temat tego, jak dbać każdego dnia o kręgosłup. Dzięki stosowaniu rad zawartych w wykładzie możesz pozbyć się bólu i cieszyć sprawnością. Serio, sprawdzam to na sobie, sprawdzam to od 9 lat w pracy w gabinecie 🙂

UWAGA!!!

Wyrabianie nawyków wymaga nie lada wysiłku. Warto monitorować postępy i mieć przy sobie „wyzwalacz”. Dlatego pod nagraniem możesz pobrać KWESTIONARIUSZ NAWYKÓW, który pomoże Ci, dzięki konieczności codziennego zaznaczania, wyrobić zdrowe nawyki. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.